Goede automatisering is van levensbelang voor het bedrijf
Lightmakers is een groothandel in verlichting en interieuraccessoires. Ruim veertig jaar geleden gestart als fabriek voor lampenkappen. Het bedrijf heeft een grote showroom in Noordwijk en levert over de hele wereld aan bedrijven. Het bedrijf groeit continu en was op zoek naar een partner die deze groei met met hun wilde meemaken.
Een grondige aanpak en een goede helpdesk
“Hun aanpak is goed en grondig. Ik ben er zelf nauw bij betrokken. We bepalen samen wat er moet gebeuren, er wordt een projectplan en een planning gemaakt. Ze hebben een goede helpdesk en een goed ticket-systeem.” – Renger Willms, Digital Solution Manager bij Light & Living
Een partner die een echt onderdeel is van ons bedrijf
Ze hebben laten zien dat ze met ons mee kunnen groeien. Hun benadering is persoonlijk. We zien Dovilo echt als een partner. Ze zijn echt onderdeel van ons bedrijf. Zonder IT bestaan wij niet en dat begrijpen zij heel goed. Ze denken goed mee en zeggen ook als het niet kan en komen dan wel met een alternatief. Zij verzorgen alles voor ons, waarbij wij gebruik maken van hun Total Care Pakket.
"We zijn altijd up-to-date, goed beschermd en kunnen vooral gewoon goed ons werk doen. We zijn ontzorgd. Dovilo’s helpdesk vind ik een absoluut pluspunt. Heel klantgericht."
Gerelateerde succesverhalen
Kunnen wij je ergens mee helpen?
Neem contact op met onze support desk, die kunnen je verder helpen.
Bel of mail ons